ZŠ MOKROVRATY – ŠkolkaMokrovraty 63, Nový Knín

Zahájení nového školního roku 2024/2025

Vážení rodiče, milé děti,

letos se po prázdninách sejdeme v mateřské škole v pondělí 2. září.

Každoročně si přejeme, aby vstup do nového školního roku byl pro všechny radostný, usměvavý a optimistický.

Tento rok do našeho kolektivu přibudou zase noví kamarádi, a tak se můžeme těšit na nová přátelství a společné zážitky.

Budeme si spolu hrát, zpívat, malovat a učit se hodně užitečných věcí. Objevíme svět hraček, her, písniček, pohádek, dětských příběhů.

Školní vzdělávací program “S písničkou za poznáním” je vlastní program mateřské školy s dosahováním plnění rámcových cílů.

Třídní vzdělávací program pro letošní školní rok má název „V naší krásné školičce máme se jak v písničce“. Písničky nás budou provázet po celý rok.

Přejeme všem dětem, aby se u nás cítily jako doma a rodičům  přejeme štastné       a spokojené děti.

Těší se na vás paní učitelky Mirka a Soňa.

.